המבצע של יזמקו – מכונת קפה ללא התחייבות של תקופת זמן

פולי קפה טריים וחלב שמוקצף בדיוק במידה הנכונה – עד עכשיו, כדי ליהנות מקפה כזה היה צריך לרכוש מכונת קפה למשרד או להתחייב למסלול ארוך טווח. לא עוד. המבצע החדש של יזמקו, מציע שירות ייחודי במסלול המותאם לצרכים של העסק, וללא התחייבות כי אנחנו מבינים את הקשיים החדשים שעסקים מתמודדים איתם. איך עושים את זה? בשלושה צעדים פשוטים.

בוחרים מסלול ללא התחייבות

המבצע החדש מתבסס על רעיון מהפכני. במקום להתחייב ולרכוש מכונות קפה לעסק, תוכלו לבחור מסלול חדש ללא התחייבות. בניגוד למסלולים הרגילים שבהם יש להתחייב ל-36 חודשים לפחות, המסלול החדש מאפשר לכם לבטל אותו מתי שרק תרצו.

כל שעליכם לעשות הוא להודיע 60 יום מראש שאתם מעוניינים להפסיק את ההתקשרות ולשלם רק על ההתקנה והפירוק של המכונה.

בוחרים את כמות הקפה

חברת יזמקו בחרה בשבילכם את פולי הקפה האהובים של לנדוור. כעת, נותר לכם רק להחליט מהי הכמות הדרושה לכם בכל חודש. המסלול ההתחלתי הוא 2 ק"ג פולים לחודש, אך אם אתם שותים יותר מכך בעסק, תוכלו גם לבחור מסלול של 10 ק"ג או 12 ק"ג ויותר. כדי לסייע לכם בשלב זה, נציגי יזמקו יבצעו יחד אתכם בדיקה מקדמית של הרגלי צריכת הקפה ויסייעו לכם לבחור במסלול האידאלי.

בוחרים את מכונת הקפה

זהו, הגענו לשלב האחרון – בחירת המכונה. במסגרת המבצע תוכלו לבחור בין שלוש מכונות קפה למשרד של חברות מובילות:

  • Jura X8: חברת יורה השוויצרית שכללה את אומנות הקפה ויצרה מכונה אוטומטית וקלה לתפעול. היא מאפשרת לכם לקבוע את דרגת חוזק הקפה ואפילו לתכנת את טמפרטורת החליטה. כדי לוודא שהמכונה תשרת אתכם על הצד הטוב ביותר, היא גם כוללת תוכנית אינטגרלית לניקוי האבנית והחלב.
  • NIVONA 481: שתיית קפה היא חוויה שמפעילה את כל החושים שלנו. מלבד הארומה והטעם העשיר, חשובה לנו גם האסתטיקה. המכונה של חברת ניבונה עושה בדיוק את זה באמצעות המראה האלגנטי שכולל מסך TFT ועיצוב מלוטש.
  • I CAFFE PRO E: זהו אחד הדגמים העוצמתיים ביותר והוא יכול להיות אידיאלי במקומות עבודה שבהם נדרש הספק גבוה במיוחד. במכונת קפה זו תוכלו להכין מגוון של משקאות קפה והיא כוללת 8 דרגות חוזק שונות. תוסיפו לכל אלו את מסך ה-TFT בעברית ותקבלו את מכונת הקפה המושלמת.

אז כבר פיניתם מקום במשרד למכונת הקפה? אם אתם עדיין לא בטוחים לגבי המכונה המתאימה או מתלבטים באשר לכמויות הפולים, פנו לנציגים של יזמקו ותרכיבו יחד איתם את התפריט לכוס הקפה המושלמת שלכם.

תגובות
כתיבת תגובה